TAMDER Genel Başkanı Ümit KARABUDAK'ın 23 Nisan Ululsal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı...

  

Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir!

 

Çocuklarımız, yarınlarımız geleceğimize armağan edilmiş bir bayram! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun! Elbette ki bir milletin geleceğini yine o millet belirleyecekti ve öylede oldu! Türk Milleti tam 100 Yıl önce kendi geleceğini kendi belirledi ve dökülen yüzbinlerce şehidimizin kanlarıyla süslü al bayrağımızı ve ülke egemenliğinin yine milletimizde olduğunu millet meclisimizi kurarak ilan etti! Meclisimizin kuruluşu münasebetiyle bizlere bu değerli vatanda yaşadığımızı bir kez daha hatırlatan aziz şehitlerimizi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyorum.

 

Bugün içerisinde bulunduğumuz durum nedeniyle ülkemiz zor bir sınavdan geçmektedir. Bizler de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak vatanımız için çalışmaktan geri durmamalıyız. TAMDER Üyelerimizin üretimini ve satışını gerçekleştirdiği her bir ürünün ülkemiz için katkısını artırmak adına var gücümüzle çalışacağımıza inanıyorum.

 

Bir kez daha ülkemin geleceğini temsil eden ve her birinin bir saç telini Dünya’lara değişmeyeceğimiz miniklerimin bayramlarını kutlar tüm milletimize esenlikler dilerim.

 

TAMDER GENEL BAŞKANI ÜMİT KARABUDAK

Copyright © 2019 Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği (TAMDER) Tüm Hakları Saklıdır.