Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

1. Tamder Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi 11-14 Haziran 2020

  Rus turistlerin sayısı azalınca otelciler fiyatları düşürdü.

  EN YENİ TEKNOLOJİLERİN ve FARK YARATAN ÜRÜNLERİN GURURLA SERGİLENECEĞİ

  “TAMDER; 1. Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi”

  Tüm Ağaç İşleme makinecileri Derneği TAMDER olarak, kuruluşunun ikinci yılını önemli bir organizasyon ile taçlandırıyoruz. Başta üye firmalar olmak üzere, mobilya ve ağaç işleme makinelerinde Türkiye pazarının gelmiş olduğu teknolojik gelişme düzeyini tüm dünyaya göstermek üzere, Türkiye’de bu konuda ilk defa bir inovasyon zirvesi ve sergisine imza atacağız.

  ZİRVENİN KAPSAMI

  WoodMACH Turkey adı altında “TAMDER; 1. Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi” başlığı ile gerçekleşecek olan bu zirve, bir yandan üst düzey devlet kurumlarının yöneticileri, sivil toplum örgütlerinin başkanları ve teknolojik inovasyonlara ışık tutacak akademisyenleri bir araya getirecek, diğer yandan da başta TAMDER üyeleri olmak üzere Türkiye ve dünya pazarlarında faaliyet gösteren firmaların en yeni teknolojik atılımlarını, makine ve hatlarını sergileyeceği bir platform olacaktır.

  AVRUPA, BALKANLAR, KUZEY AFRİKA, ORTADOĞU  TÜRKİ CUMHURİYETLERDEN POTANSİYEL  ZİYARETÇİLER

  11 – 14 Haziran 2020 tarihleri arasında Dünya Ticaret Merkezinin 1. ve 2. Hollerinde, brüt 20.000 m2’lik bir alanda, DEMOS Fuarcılık ve TAMDER işbirliği ile gerçekleştirilecek bu etkinliğe, yurt içinden ve yurtdışından (özellikle Avrupa ve Balkanlar, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerden) çok sayıda kalifiye ziyaretçi çekilmesi hedeflenmektedir.

  KALİFİYE SEKTÖR PROFESYONELLERİ BİRARAYA GELECEK

  Bunun için ziyaretçiler, zirve alanında görebilecekleri her türlü enformasyon ve etkinlik ile sergilenecek inovatif ürünler hakkında bilgilendirilecek, konsolosluklar, ticari ataşelikler, protokol için özel VIP davetiyeleri, e-mail tanıtımları, yayınlar ve partnerimiz kurumlar, dergiler aracılığı ile fuar / broşür gönderimleri ve yurtiçi yurtdışı broşür vb. tanıtım materyalleri ve web ile sosyal medya ortamları aracılığı ile geniş bir potansiyel ziyaretçi kitlesi davet edilecektir. Böylelikle etkinliğe gelecek olanlar için neler görebilecekleri konusunda bir cazibe unsuru yaratılacaktır.

  TEKNOLOJİNİN SAHNE ALACAĞI SEKTÖREL BİR ŞOV

  Firmaların geldiği teknolojik düzeyin sergileneceği, “Türkiye pazarında bunlar da varmış” dedirtecek ve sektörel bir şov halinde geçecek bu inovasyon etkinliği, aynı zamanda TAMDER üyeleri ve sektör firmaları için de önemli bir tanıtım olanağı sağlayacaktır.

  FARK YARATAN ÜRÜNLERİN RESM-İ GEÇİDİ

  Derneğimiz için önemli bir prestij unsuru olan bu etkinliğe, üyelerimizin ve sektör firmalarının “fark yaratan”, “kimliği olan” en son teknolojik ürünleri ile katılım sağlayacaklar. Yerli ve yabancı ziyaretçiler, fuarın ilk günündeki zirvenin yanı sıra, 2. 3. ve 4. günlerde zirve salonunun ortasındaki forum alanında katılımcı firmaların kendi ürün ve sistemlerinin tanıtımı ile ilgili sunumları da izleyebileceklerdir. (Sunum gün ve saatleri ile firmaların forum alanındaki programları daha sonra açıklanacaktır)

  YERLİ TEKNOLOJİNİN GELDİĞİ NOKTANIN DÜNYA PRÖMİYERİ WoodMACH Turkey 2020”de..

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ