Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

BİLKES KESİCİ TAKIM İMALATI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES
Önder Mahallesi, Ereğli Cd. No:12/c, 06165 Siteler/Ankara
FAKS
+90 312 351 1025
WEBSİTE
http:/www.bilkes.com.tr
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

BİLKES KESİCİ TAKIM İMALAT ve BİLEME SANAYİ Bilgi ve tecrübelerine dayanarak saygı değer müşterilerine başta Ahşap sektörü olmak üzere PVC ve Alüminyum DİA (PCD) KESİCİ TAKIM – HARD Metal ( Sert Metal ) KESİCİ TAKIM – TAKMA UÇLU KESİCİ TAKIM ve KARBÜR FREZE KESİCİ TAKIM imalat ve bileme konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Standart ürünlerimizin yanı sıra talepler doğrultusunda özel siparişleriniz üretimini de yapmaktayız. Ayrıca firmamız kırık, yıpranmış ve dişi bitmiş kesici takımlarınızın onarım ve yenileştirmesini üstelenerek müşterilerine tekrar üretimlerinde kullanmasını sağlamaktır.

İş politikamız: Çağdaş Teknolojiyi sonuna kadar kullanarak sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli üretim sağlamaktır. Bulunduğu sektörde sürekli büyüyen, ileriye yönelik sürekli büyüme yatırımlarını hedeflemekte ve sektöründe vazgeçilmez alternatiflerden olmayı süreklilik kabul etmektedir.

SAYGILARIMIZLA …

BİLKES KESİCİ TAKIM İMALATI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. BİLKES KESİCİ TAKIM İMALATI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. BİLKES KESİCİ TAKIM İMALATI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Henüz video eklenmemiş.

https://goo.gl/maps/A2AHSxWqAhTQQL1U9

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
    FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ