Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

Konuşmacı Olarak Katıldığımız 6. Uluslararası Mobilya Kongresinde Türk Ağaç İşleme Makinecileri Sektörünü Temsil Ettik

  Tüm Ağaç İşleme Makinecileri TAMDER Yönetim Kurulu Üyesi ve MKT firması sahibi Murat Durular, online olarak düzenlenen ve yaklaşık 130 kişinin katıldığı 6. Uluslararası Mobilya Kongresinde yaptığı konuşmada Türkiye ve dünya pazarları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

  Konuşmasında, sektörümüzün potansiyeli, gelmiş olduğu düzey, iş hacmi olarak büyüklüğü konusunda bilgiler veren Murat Durular, ulusal ve uluslararası ticaretin nereye doğru evrilmekte olduğu gibi konulardaki öngörülerini katılımcı ve dinleyiciler ile paylaştı.

  Özellikle sektörün sorunlarına ve bunların nasıl aşılabileceğine geniş yer ayıran Murat Durular, hammadde, tasarım, fizibilite, maliyet planlaması, katma değer gibi konuların üzerinde durdu. Murat Durular ayrıca  global pazarlardan örnekler vererek, Türk firmalarının dünya ile rekabet edecek katma değerli ürünler üretme konusunda neler yapılabileceği üzerinde de durdu.

  Son olarak derneğimiz ve projeleri hakkında bilgiler veren Murat Durular, özellikle WoodMach Turkey Sanal Fuar organizasyonumuzun müjdesini vererek, çalışmaların geldiği nokta ve sektöre nasıl hizmet edeceğini vurguladı.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ