Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

AKSAKAL MOBİLYA MAK. İNŞ. MÜH. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES
Kerimbey Mh. Organize Sanayi Yolu No: 26 Tekkeköy / Samsun
FAKS
0 362 266 95 00
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kurulduğu ilk günden günümüze kadar müşteri odaklı hizmet yapısı ve kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla sürekli gelişimi benimsemiş olan AKSAKAL GRUP, sektör içerisindeki yerini hızla arttırmaya devam etmektedir.

1976 yılında başlayan imalat sürecinde bugün kalifiye işgücü ve sektörün sahip olduğu son teknoloji makine ve teçhizatları bünyesinde barındırarak müşterilerine zengin olanaklar sunabilen bir fabrika konumundadır. Kalite standartları çerçevesinde uygulanan üretim süreçlerinden sonra müşteri ile hatasız buluşturulan ürünlerle MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’nin daima en üst düzeyde tutulması sağlanmıştır.

Bugün bölgesinde KAPAK ve KAPI imalatında lider konumda olan AKSAKAL GRUP, 10000 m² ’lik kapalı alanı, 680‘e yakın bölge bayisi ve uzman kadrosu ile mobilya sanayine değer katmayı sürdürmektedir.

1991 yılında ahşap işleme (marangoz) makinaları satış ve teknik servis (revizyon, bakım, onarım) hizmetlerine başlayan AKSAKAL MAKİNE, bugün Karadeniz’in en büyük makine parkuruna sahip olup, en güçlü makine üreticilerinin bayisi konumundadır.

Hedefimiz, en iyisini üretip en iyilerle paylaşmaktır.

AKSAKAL MOBİLYA MAK. İNŞ. MÜH. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. AKSAKAL MOBİLYA MAK. İNŞ. MÜH. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
    FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ