Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

İNEGÖL FORM MAKİNA VE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES
Cerrah Mahallesi Denizci Turgut Reis Cad. No:4 İnegöl /BURSA
FAKS
+90 224 714 0957
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız, 2016 yılında 20 yıllık sektör geçmişi olan FORM MAKINA® Yusuf DİLEK (1999) bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.İçinde bulunduğumuz ağaç işleme makinaları pazarına istekler ve talep doğrultusunda kendi araştırma geliştirme projeleriyle palet sanayisinde kullanılabilen iyileştirme, kolaylaştırma ve işgücü verimini artırmaya yönelik makina üretimine başlamış, zaman içerisinde geçmişten gelen tecrübesi ile kendini geliştirerek bu alanda profesyonelleşmiş ve bu özelliğini ISO-9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesiyle kanıtlamıştır.
FORM, İnegöl-Bursa’daki tesislerimizde modern ve ferah üretim salonlarına ve 10.000 m² alana sahiptir. Makina mühendisleri, elektrik mühendisleri, teknisyenler, satıcılar ve ticari personel, planlama ve üretim sürecine doğrudan entegre olan 50 kişiden oluşan sağlam bir ekip oluşturur.
Firmamız Türkiye genelinde tamamı kendi imalatımız olan palet çakım ve makara çakım makinalarını üreten ilk ve tek firma olma gururunu yaşamaktadır. Türkiye genelinde palet ve makara ağaç işleme makinaları alanında kaliteli ve ekonomik ü̈retimleriyle kendini kanıtlayan firmamız bu özelliğini korumak ve daha da geliştirmek amacıyla alanlarında uzman ve deneyimli personeliyle araştırma ve geliştirme projelerine aralıksız olarak devam etmektedir.
Firmamızın hedefi dünya çapında kailte standartlarına uygun makinalar üreterek, ilkeli satış ve servis anlayışıyla sadece yurtiçi değil tüm dünyaya hizmet vererek Türk Makina Sanayisini en iyi biçimde temsil etmektir.
Bizim tecrübemiz sizin avantajınız…

İNEGÖL FORM MAKİNA VE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İNEGÖL FORM MAKİNA VE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
    FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ