Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

Hakkımızda

  Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği TAMDER, 2018 yılının sonbahar aylarında, ağaç işleme makineleri sektörünü, donanım ve yan sanayini de dahil eden bir biçimde üretici, temsilci, ithalatçı, ihracatçı, tedarikçileriyle birlikte bir bütün olarak kucaklayacak şekilde, sektörel işbirliği, yardımlaşma, temsil ve dayanışma amacıyla kuruldu. Kuruluş sürecini tamamlayan TAMDER’in, Genel Merkezi İstanbul’un önemli iş merkezlerinden Brandium, ATAŞEHİR’dedir.

  Geleceğin çağdaş kuruluşları arasında yer almak isteyen ufku geniş sektör firmalarını bir araya toplamakta olan TAMDER, bir güç odağı olarak, üçüncü kişi, kurum ve merciler nezdinde birlikte davranıp, güçlü bir sinerji yaratmanın arifesinde. Bu anlamda, başta yerli ve yabancı fuarlar, resmi kurumlar ve kuruluşlar nezdinde güçlenerek gerek bir bütün olarak derneğin kendisi, gerekse de üye firmalar uluslararası standartlara ulaşması ile ilgili olarak çıta olabildiğince yüksekte tutuluyor.

  Bunun için de, global ağaç işleme makinelerine ilişkin tüm uluslararası platformlarda yakın temaslarda bulunulacaktır. Aynı şekilde tüm dernek üyeleri dünya çapındaki gelişmelerden anında haberdar edilecek, en yeni teknolojiler hakkında bilgilendirilecek, yeni pazarlar hakkında araştırılmalar yapılacak ve uluslararası etkinliklerin tanıtım ve katılımı için gerekli interaktif altyapı oluşturulacak.

  Vizyonu ve misyonu itibariyle, TAMDER bazı ayırt edici özelliklere sahiptir. Felsefesi, yapısı ve yönetim biçimi ile çifte standartlardan çok uzak olan dernek, büyüklüğü ne olursa olsun üye firmalar arasında ayrım yapmaz ve eşit paylaşım ilkesiyle hareket ederek, ortak menfaatlerin ön plana alınmasını sağlar.

  Bu amaçla kurmakta olduğu işbirliği ve dayanışma ağı sayesinde ülke içi ve dışında ortak tanıtım, ortak etkinlik, ortak fuar katılımları ve çok önem verdiğimiz “ORTAK SATINALMA ORGANİZASYONLARI” gibi avantajlı yapıların hayata geçirilmesiyle de güçlü bir platform oluşturarak dernek üyesi firmalara büyük yarar sağlayacaktır.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ