Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

MKT MAKİNA VE AHŞAP TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

ADRES
Turgut Reis Mah. Demokrasi Cad. İstanbul-Ankara otoban yanyol No:233
FAKS
+90 (216) 466 70 79
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

MKT MAKİNA ve AHŞAP TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. A.Ş, mobilya makinaları ve üretim teknolojileri konularında 1987′ den bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle, sektördeki üretici firmalara doğru ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Boya makinaları ve boyama sistemlerinde dünyanın en büyük üretici firması CEFLA Group, mobilya üretim makinalarında lider markaları bünyesinde barındıran SCM Group ile birlikte kendi alanlarında lider konumda bulunan VITAP ve COMEC markalarının da münhasır yetkili satıcılığını Türkiye ve çevre ülkelerde uzun yıllardır başarıyla sürdürmektedir.
Uzun yıllardır devam eden bu faaliyetlerine ilave olarak, 2019 yılından itibaren iştirak firması olan ModProcess Makina Sanayi AŞ bünyesinde bilgisayar kontrollü karton kutu yapma makinaları ve hat otomasyon sistemleri üretimi yapmaktadır.
MKT Makina, güçlü alt yapısı, satış sonrası destek sunan tecrübeli servis ekibi ve geniş yedek parça stoğu ile, müşterilerinin üretim süreçlerinin kesintisiz devamını ilke haline getirmiştir.

MKT MAKİNA VE AHŞAP TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. MKT MAKİNA VE AHŞAP TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
https://www.youtube.com/watch?v=WpxmStQzRaw

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
    FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ