Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

NGS’den 2 Eksen CNC Ahşap Torna Makinesi

  Bursa’nın Samanlı Saniyi Bölgesinde kurulu 1.000 m2 alan üzerinde ağaç işleme makineleri üretimi yapan NGS firması sektöre modern ve kaliteli makineler üretmeye devam ediyor. En yeni ürünlerinden biri de double NGS 2 Eksen CNC Ahşap torna makinesi.

  Double NGS 2 Eksen CNC Ahşap Torna Makinesi, tüm torna işlerini otomatik değişen çift bıçakları sayesinde hızlı işlem yapma özelliğine sahiptir. Kaba ve detay işlerde Özel Çelikten İmal Edilmiş Sertleştirilmiş Üçgen Bıçak ve Özel Çelikten İmal Edilmiş Sertleştirilmiş Fincan Bıçakların otomatik işlemi sayesinde standartlara göre çok daha hızlı işlem yapabilme kapasitesine sahiptir. 

  Çift istasyonlu oluşuyla aynı anda iki farklı iş yapılmasına olanak sağlar. Müşterilerin üretim süreçleri standartlara göre yüksek oranda hız artışı gösterir. Ayrı istasyonlara bağlanacak iki adet parçanın uzunluğu kendi arasında isteğe göre ayarlanabilir. Bağlanan parçaların toplamda max. uzunluğu 1200 mm olan Double NGS 2 Eksen CNC Ahşap Torna Makinesi, Makine ile Uyumlu PEGASUS CAD-CAM Programı (SINIRSIZ SÜRE LİSANS) ile sizlerle.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ