Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

TAMDER’den “İhracatta Birliktelik Hamlesi

  TAMDER’den ‘’İhracatta Birliktelik’’ Hamlesi

  Türkiye ağaç işleme makineleri sektörünün en vizyon sahibi, en ihracatçı sivil toplum örgütü olan TAMDER, üyeleri ile güç birliği yaparak çıtayı daha yukarılara taşıyor. Pandemi sonrası global ticarette oluşan yeni düzenin şartlarını hızlı bir biçimde değerlendirerek, dünyanın farklı pazarlarında oluşacak yeni fırsatlardan maksimum düzeyde yararlanmayı hedefleyen TAMDER üyesi firmalar, bu çerçevede bir süredir planladıkları girişimi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

  TAMDER çatısı altında bir araya gelen girişimci ve dinamik firmaların, tek tek hareket ettiklerinde sınırlı kalan güçlerini birleştirerek hem teknolojik anlamda hem de özellikle yurtdışı satış ve pazarlama alanlarında yepyeni bir sinerji yaratma projeleri 2023 yılının hedefleri arasına girdi.

  Birbiriyle uyumlu, ortak hedeflere sahip firmalar olarak, dernek olmanın avantajlarını da kullanan TAMDER üyesi firmalar; bundan böyle pek çok konuda ortak hareket etmenin avantajlarından yararlanabilecek.

  Firmalarımız bu özel iş birliği projesi sayesinde, lokasyon ve mesafe anlamında kimi sıkıntıların yaşanabildiği bazı uzak bölge ve kıtalarda, finansman ve tecrübelerini de birleştirerek ortak adımlar atacak. Bu çerçevede stratejik ve lojistik anlamda nakliye, depolama, satış ve satış sonrası faaliyetlerinde ortak kullanabilecekleri merkezler oluşturmayı planlayan öncü firmalarımız, ‘’İhracatta Birliktelik’’ adını verdikleri bu girişiminden tüm üyelerimizin faydalanması öngörülüyor.

  Böylelikle, başta ABD, Kanada, Latin Amerika gibi yerler olmak üzere, spesifik pazarlara ulaşmak büyük – küçük herkes için kolaylaşacak ve başta TAMDER üyesi firmalar olmak üzere, sektörümüzün ve dolayısıyla ülkemizin ihracatını da artırmış olacağız. 2023’te de bizi izlemeye devam edin !.. 

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ