Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

Tamder 2020 / 2021 Üye Kataloğu Yayınlandı !

  Suudi Arabistan da inşaat sektörü ile ilgilenen Suudi Arabistanlı iş adamı Khalid Alcesa, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’i makamında ziyaret etti.

   İki yıl önce sektörde eşitlikçi, toparlayıcı, dayanışmacı bir ruh ve yeni bir söylemle kurulan Tüm Ağaç İşleme Makineleri TAMDER’in ikinci kataloğu yayınlandı.

       Türk ağaç işleme sektörünün en dinamik, en yenilikçi, en girişken işletmelerini, deneyimli firmalar ile bir çatı altında toparlayan TAMDER, kısa süre içerisinde 40 kadar firmaya ulaştı. TAMDER üyeleri aynı zamanda sektörün en ihracatçı firmalarından oluşmakta ve dünyanın 111 ülkesine ihracat yaparak, ülkemizi dünya fuarlarında ve hedef pazarlarda en iyi biçimde temsil etmektedir.

       Dağıtımı, protokol listemiz, sektörel portföyümüz ve katıldığımız yurt içi ve dışı fuarlar ve hedef pazarlarda gerçekleştirilecek olan 2020 – 2021 TAMDER ÜYE KATALOĞU içerisinde, üye firmalara ilişkin detaylı bilgiler ve ürün – firma indekslerinin yanı sıra çeşitli sektörel raporlar, istatistikler ve analizleri bulabilirsiniz.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ