Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

“CORONAVIRUS NEDENİYLE 2020 YILINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN 2 BÜYÜK FUAR’IN ERTELENDİĞİ DUYURULDU”

  Çin’in Vuhan kendinde ortaya çıkan ve büyük bir hızla Dünya’nın 4 bir yanında baş gösteren yeni tip Covid-19 Coronavirüs nedeniyle bir çok ülke zor durum yaşamakta. Özellikle Avrupa ülkelerine sıçramasıyla büyük panik yaratan Coronavirüs nedeniyle Fuar organizatör firmalarıda hem ziyaretçileri hem de katılımcıları açısından büyük baskı altında kaldıklarını savunarak fuarlarını ertelediklerini art arda duyuruyorlar.

     Mart Ayında gerçekleşmesi planlanan Holz HANDWERK 2020 Avrupa Doğrama ve Ahşap İşleri Ticaret Fuarı Organizsyonunun coronavirüs nedeniyle yıl içerisinde kesin tarihi daha sonra açıklanmak üzere 16 – 19 Haziran 2020 tarihine ertelendiğini duyurdu. İlgili duyuruya Holz HANDWERK web sayfasından ulaşabilirsiniz. Organizatör firma ertelenme nedeni olarak coronavirüs Covid-19 adlı salgının etkilerinin Haziran ayında azalarak yok olacağına dair açıklamalara dayanarak böyle bir karar aldıklarını açıkladılar.

  www.holz-handwerk.de

     Mayıs ayında gerçekleşecek olan ve Bayii – Üretici buluşmasının Avrupa’da ki en büyük organizasyonu olan XYLEXPO 27. Uluslararası Mobilya Endüstrisi için Ağaç İşleme Teknolojisi ve Bileşenleri Fuarı özellikle Son haftalarda İtalya’da büyük sıkıntılara yol açan ve hatta Türkiye’den direk uçuşların iptal edildiği İtalya’da ziyaretçi ve katılımcı sıkıntısı yaşadığını öne sürerek fuarlarını yıl içerisinde daha sonra netleştirecekleri ileri bir tarihe ötelediklerini açıklayan bir yazı yayınladılar. 

  XYLEXPO İtalya Fuarının ertelenmesi ile ilgili yazıya organizasyon firması web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

  www.xylexpo.com/en/

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ