Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

TAMDER Genel Başkanı Ümit KARABUDAK’ın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

  Güne 2.70 seviyelerinde başlayan Dolar tekrar düşüşe geçti.

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

  Bugün, Milletimizin onuruyla yaşama kararlılığı göstererek zafere ulaştığı yolda attığı ilk adımın yıldönümüdür.

  Büyük kahramanlıklar neticesinde zafere ulaşılan Kurtuluş Savaşı,  milletimizin azim ve kararlılığı, akıl almaz fedakarlıkları ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıkışı ile başlamıştır.

  Böylesi önemli bir günün gençlerimize armağan edilmesinin anlamı; gençlerimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yaşayıp, ülkelerine bağlılıkla hizmet edip, kalkınmasına verecekleri katkıya olan  inançtır.

  Bunun için gençlerimizi  bilim ve teknoloji ile yetiştirmek, kültürel ve manevi ,sosyal gelişimlerini sağlamak, yüksek donanımlı bireyler olarak hayatın her alanında aktif rol almalarına imkan sağlamak da bizlerin görevidir.  

  Bu duygu ve düşünceler ile başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve güzel vatanımız için canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi saygıyla, rahmetle ve  minnetle anıyor,  geleceğimizin güvencesi sevgili gençlerimizin ve milletimizin Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ nı en içten duygularla kutluyorum.

  Sevgi ve Saygılarımla,
  Ümit KARABUDAK
  TAMDER Genel Başkanı

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ