Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

TAMDER Covid-19 Pandemisi Hakkında İdari, Teknik, Hukuki ve Tıbbi Durum Tedbirleri Online Paneli

  Mersin’in Mut ilçesinde bu yıl kayısı ihracatı günlük 600 tona ulaştı.

  Değerli TAMDER üyeleri;

   Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği TAMDER, bu cuma günü dijital ortamda görüntülü olarak düzenlenecek bir oturumda üyeleri ile buluşarak, yaşadığımız şu pandemi günlerinde sizleri idari, teknik ve tıbbi konular hakkında sizleri aydınlatacak, hukuki ve finansal destekler konusunda bilgilendirecek ve uzmanlarımızın sorularınızı yüz yüze cevaplanmasını sağlayacağız.

  Sokağa çıkma yasağının olduğu Cuma günü saat tam 15.00’de, bulunduğunuz yerden zoom programını kullanarak mümkün olan her ortamdan (yani cep telefonunuzdan, tabletinizden, laptopunuzdan veya masaüstü bilgisayarınızdan) benim moderatörlüğümde sizlerle eş zamanlı olarak görüntülü bağlantı sağlayacağız, uzun zaman sonra bir araya gelecek, konuşacak, sunum yapacak, sorularınızı alacağız.

  Toplantıya sizinle birlikte firmanızdaki diğer yöneticiler ve ilgili personeliniz de katılabilir ve sadece kendi firmanızından değil, sektörünüzdeki diğer meslektaşlarınızdan gelecek soruları da bize aktarabilirsiniz. Sadece TAMDER ile sınırlı kalmayacak ve sektör temsilcilerimizin ayrıca TAMDER’in twitter hesabından soracakları soruların da cevaplanmasını sağlayacağız.

  Bunun için cep telefonu veya tablet için zoom programını cihaza indirmeniz ve Cuma günü o linki tıklayarak bağlanmanız yeterli olacaktır. (Bilgisayardan bağlanacaksanız, program indirmeden browser üzerinden bağlanabilirsiniz.) Biz 14.30’dan itibaren aktif olacağız, dileyenler o arada da deneme için bağlanabilirler.

  (Ekstra teknik bilgi ve yardım için için IT direktörümüz Ahmet Aktaş (+90 532 052 66 58) sizlere her an yardımcı olabilir.

  Cuma günü saat 15.00’de buluşmak üzere..

  (Tıklanacak link aşağıdadır)

  https://zoom.us/j/98977413243?pwd=cjFQNjcxOUNrUEhCM1paYlQ3OGpYdz09

  Meeting ID: 989 7741 3243

  Password: 576923

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ