Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

MISIRLI GROUP dijitalleşme süreçlerini tamamlayarak, zamanın ve verimliliğin optimizasyonunu sağlayıcı yazılım yatırımları yapıyor

  Mısırlı Group olarak üretimimizdeki dijitalleşme süreçlerini tamamlamaya çalışıyor ve buna entegre olacak şekilde üretim yapılanmamızda değişikliklere gidiyoruz. İnsan – makine ve diğer kaynaklarının birbirleriyle entegre olarak, kompleks ağlar üzerinden etkileşimli/işbirlikçi bir modelde çalışabildiği bu ortamda bizler de temel olarak üretimin ve zamanın; verimliliğini ve kontrol edilebilirliğinin optimizasyonlarını sağlamak adına üretim hattımızda ve üretim yönetimi konusunda yazılım yatırımları yapmaktayız. Bu anlamda makinelerimize bu kimliğimizi yansıtıyoruz. 

  Fırça zımpara makinelerimizde bulunan programlanabilir ve kayıt edilebilir yazılım ile üreticilerimiz genel bir tabirle TEK BİR DOKUNMAYLA üretimini yaptıkları ürünlerine göre makinelerimizin kontrolünü sağlamakta zaman, verim, üretim kontrol edilebilirliğini optimum seviyeye getirmekte ve üreticilerimize bu anlamda kolaylık sağlamaktadır.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ