Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

Tamder Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karabudak’ın Woodmach Turkey 2020 Zirvesi İle İlgili Açıklamalar

  Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve Güneydoğu Plastik ve Kimya Sanayicileri Derneği’nin (GAPLASDER) desteğiyle AKORT Fuarcılık tarafından organize edilecek “Plastik,…

  “Türkiye’de uzun süredir yeni nesil inovatif akıllı makinalar üretiliyor. Amacımız bunu Dünya’ya göstermek”

   TAMDER Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karabudak, WoodMach Turkey 2020 Gazetesine verdiği demeçte “Uzun yıllardır ülkemizde yüzde yüz yerli sermaye ile yerli üretim ağaç işleme makineleri kategorinde yeni nesil inovatif akıllı makineler üretiyoruz. Bu yolda amacımız Türk teknolojisini ve inovasyonunu tüm Dünya’ya göstermek.” dedi.

  Ümit KARABUDAK sözlerine şöyle devam etti : “ Dünya’da teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte makine sektöründeki değişim ürünlere de yansıyor. Günümüzde makine yatırımı yapan endüstriyel üreticiler, makine çıktılarının verimliliğini en üst seviyede sabit tutmak ve fabrika dışındayken de mobil cihazlardan takip etmek istiyor.

  Her yıl artan pazar payı ile önemli ülkelerin başında gelen Türkiye’de sektör son iki senedir ihracat fazlası vererek ekonomiye önemli katkılar sunuyor. Böylelikle ülkemiz, dünyanın birçok yerinde makineleri satılan ihracatçı bir konuma gelmeyi başardı.

  Özellikle Balkanlar, Avrupa ve Amerikalı Mobilya üreticileri ülkemize gerçekleştirdikleri ziyaretlerinde ülkemizde üretilen ağaç işleme makinelerinin fark yaratan kimliği ile ilgileniyorlar. Bu zirve ile sektörümüzün teknolojik olarak inovatif ürünleriyle nerelere geldiğini görürken aynı zamanda geçmişini ve geleceğini uluslararası platformda göstermiş olacak.”

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ