Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği

Woodmach Turkey Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi Gazetesi Çıktı!

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Bursalı firmaları özgün tasarımlara yönlendirmeyi hedeflediklerini söyledi.

  Derneğimizin zirvesi ve online etkinliklerinin tanıtıldığı WOODMACH TURKEY gazetesinin ilk sayısı çıktı ve sektör firmalarına, üyelere ve protokole gönderildi.

  Bildiğiniz gibi yaşanan küresel pandemi nedeniyle TAMDER’in bu inovatif zirvesi ileri bir tarihe ertelenmişti. Ancak biz hem zirvemizin hem de derneğimiz ve üyelerinin tanıtımlarını içeren gazetemizi yine de çıkartıp oldukça geniş bir biçimde dağıtımını yapmaya karar verdik.

  Dernek olarak bu etkinlik çerçevesinde işbirliği yaptığımız İnegöl Sanayi ve Ticaret Odası İTSO ve başkanı Sayın Yavuz Uğurdağ’ın değerli katkılarıyla gazetemizin ilk sayısı sektörle buluştu. Gazetemiz başta İTSO’nun network’ündeki sektör temsilcileri olmak üzere, konu ile ilgili tüm taraflara ve protokole gönderildi.

  Bunun yanı sıra, 20 yıldır yayınlanmakta olan Ağaç Makineleri Dergisinin bu hafta çıkan Temmuz-Ağustos sayısı ile birlikte sektör firmalarına dağıtılan WOODMACH TURKEY gazetesi, gerek yaygın dağıtımı, gerekse dopdolu içeriği ile büyük ilgi gördü. Biz de hiç hız kesmeden ikinci sayımızın hazırlıklarına başladık.

   

  (Gazetemizin dijital içeriği ve zirve ile ilgili detaylı bilgilere

  www.woodmachturkey.com adresinden  ulaşabilirsiniz.)

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ